Nastavení zobrazení

Utkání Horňáci versus Dolňáci skončilo remízou

• OI admin
  • 4

Fotbalový tým Dolňáků měl od začátku utkání převahu a velmi záhy po zahájení vedl po nařízené penaltě za zákrok brankáře Horňáků na pronikajícího útočníka Dolňáků. V průběhu I. poločasu byla po většinou ohrožena branka Horňáků. Horňáci se teprve vzchopili v posledních 20 minutách utkání, kdy se jim zhruba pět minut před koncem podařilo vyrovnat na konečný stav 1 : 1. V závěrečném exhibičním penaltovém rozstřelu až v sedmé sérii byli lepší Dolňáci. Dolňáci letos zjevně postavili silnější tým. Za Horňáky nastupovala místní fotbalová mládež v počtu tří kluků. Za Dolňáky pouze jeden. Dolňáci kromě toho nesplnili základní podmínku utkání, a to nasazení aspoň jedné ženy. Proti tomu Horňáci občas hráli i se dvěma ženami v poli. Za nesplnění této podmínky sice hrozila Dolňákům kontumační porážka, ale to by nebyla zábava. A utkání Horňáci versus Dolňáci má být především zábavou pro hráče a diváky. Utkání řídil Mirek Forejt.

Soupiska (modří): horní řada zleva: Marek Pulkrab (5), Michal Ondrášek (3), Mirek Forejt (sudí), Jakub (6) a Kristýna (7) Stočesovi, Vláďa Dvořák (kapitán, brankář), Honza Štengl, Richard Kalášek; Spodní řada zleva: Kryštof (8) +Jonáš 11) + Martin (10) Sgalitzerovi, Martin Rusnák (13), Daniel Renelt (4), Katka Vitáková (9).

Soupiska (bílí): horní řada zleva: Aleš Včelák (14), Jirka Petrák (3), Ladislav Jupa (9), Pavel Kamberský (6), Jan Houdek (4), Petr Fantyš (15), Mirek Forejt (rozhodčí), Daniel Novák (11); Dolní řada sedící zleva: Vladislav Páleník (5), Ota Járka (8, kapitán), Pavel Schmidt (7), Míra Hodek (brankář), Tonda Včelák (13).

Obec
Volný čas

Novinky z Obce a Volného času

• Jiří Michal

Vítání léta 15. června 2024

V sobotu 15.6. navečer v obecním parku zahrály kapely V.I.T. Band, Byl pes a Dur moll. Přišlo zhruba 60 - 70 posluchačů a tanečníků. Hudební Loučení s létem proběhne 31.8.e