Články

Utkání Horňáci versus Dolňáci skončilo remízou
  • OI admin
  • 8

Fotbalový tým Dolňáků měl od začátku utkání převahu a velmi záhy po zahájení vedl po nařízené penaltě za zákrok brankáře Horňáků na pronikajícího útočníka Dolňáků. V průběhu I. poločasu byla po většinou ohrožena branka Horňáků. Horňáci se teprve vzchopili v posledních 20 minutách utkání, kdy se jim zhruba pět minut před koncem podařilo vyrovnat na konečný stav 1 : 1. V závěrečném exhibičním penaltovém rozstřelu až v sedmé sérii byli lepší Dolňáci. Dolňáci letos zjevně postavili silnější tým. Za Horňáky nastupovala místní fotbalová mládež v počtu tří kluků. Za Dolňáky pouze jeden. Dolňáci kromě toho nesplnili základní podmínku utkání, a to nasazení aspoň jedné ženy. Proti tomu Horňáci občas hráli i se dvěma ženami v poli. Za nesplnění této podmínky sice hrozila Dolňákům kontumační porážka, ale to by nebyla zábava. A utkání Horňáci versus Dolňáci má být především zábavou pro hráče a diváky. Utkání řídil Mirek Forejt.

číst více
Jarní část fotbalová sezóny 2016/2017
  • OI admin
  • 9

Všechny informace získáte na stránkách Českomoravského fotbalového svazu  či v rubrice Domácí soutěže - Kraje a okresy - Středočeský kraj - I.A třída skupiny A : 1

Popř. na stránkách fotbalového klubu SK Černolice:

číst více
Úspěšné čarodějnice
  • OI admin
  • 8

Na konci dubna - 30. 4. - proběhly tradiční čarodějnice na ploše u Hořejšího rybníka. Účastníkům akce zahrála místní kapela vedená Robinem Reneltem.

číst více
Po letech byla otevřena místní obecní knihovna
  • OI admin
  • 10

Otevírací doba: každé pondělí od 14 do 18 hodPodmínky členství: roční poplatek za knihovnické služby 50 Kč, každému platícímu bude vystavena členská legitimace. Další informace v rubrice: Informace - Běžné informace - Knihovna.